Zimní vysoká obuv Lautaret

1 251 Kč
Doporučená nabídka FLOPP CZ s.r.o.

Skladem • 1 varianta139 Kč100 % • 71 recenzíDalší informace

Období
zimní
Barva
černá

• , zakoupeno v Allegro.cz

• vše ok
  • , zakoupeno v FLOPP CZ s.r.o.

Boty jsem objednala už podruhé. Prvně v roce 2019. Teď jsou trochu jiné. Používám na práci u koni do mokra a bahna i v létě. V zimě tolik nekloužou.

• , zakoupeno v Korus-eshop.cz

Tento produkt jem koupil poprvé. Uvidíme jak se osvědčí.

Období
zimní
Barva
černá

Zima nám přináší nejen krásné scenérie, ale také výzvy, zejména pokud jde o zachování tepla a bezpečí na nohou. Naše zimní holeňová obuv DeltaPlus LAUTARET 2 je navržena tak, aby vám poskytla nezbytnou ochranu a pohodlí v chladných podmínkách.

Klíčové Vlastnosti:

• Kožešinová Podšívka: Odolná proti chladu a měkká kožešinová podšívka udržuje vaše nohy v teple a pohodlí, i když venku klesne teplota.
  • Polyamidový Svršek s Úpravou Teflon®: Svršek obuvi je vyroben z odolného polyamidu s úpravou Teflon®, což zajišťuje odolnost proti vodě a znečištění. Vaše nohy zůstanou suché i v mokrém počasí.
  • Termoplastická Mezipodešev: Mezipodešev z termoplastu zachovává své vlastnosti i při teplotách až do -30 °C. Tím je zajištěno, že obuv udržuje stabilitu a pohodlí i v extrémně chladném počasí.
  • Výborný Úchop a Ochrana: Speciálně navržený podrážka zajišťuje výborný úchop na různých površích, což zvyšuje bezpečnost při chůzi na kluzkém nebo nerovném terénu. Navíc chrání proti prorážení.
  • Pohodlí a Bezpečnost: Ergonomický design obuvi a pohodlná vestavěná podrážka zajišťují, že obuv sedí pohodlně a bezpečně na noze, což je klíčové pro dlouhodobé nošení.

S naší holeňovou obuví DeltaPlus LAUTARET 2 můžete vstoupit do zimních měsíců s jistotou. Chrání vaše nohy před chladem, vlhkostí a nebezpečím kluzkých povrchů, zatímco si udržuje pohodlí a účinnost i v extrémně nízkých teplotách. Nechte naše obuv vaše nohy zahřát a ochránit. Objednejte si ještě dnes a užívejte si zimních aktivit s důvěrou a pohodlím.

Obuv NENÍ certifikovaná jako pracovní - je pouze volnočasová.

Zimní holeňová obuv je navržena tak, aby vám poskytla nezbytnou ochranu a pohodlí v chladných podmínkách

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant75 Kč98 % • 643 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma96 % • 1 414 recenzíDalší informace

4zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Allegro.cz

• vše ok
  • , zakoupeno v FLOPP CZ s.r.o.

• , zakoupeno v Korus-eshop.cz

Tento produkt jem koupil poprvé. Uvidíme jak se osvědčí.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant75 Kč98 % • 643 recenzíDalší informace
    Skladem • Více variantZdarma96 % • 1 414 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Pracovní-pomůcky.com

Zatím jsem nepoužil

• , zakoupeno v INZEP

Splnily účel- bota do špatného počasí na procházku s dětmi kolem řeky, do lesa a také na zametání sněhu kolem domu. :-)

• obuv nepromokne
    • zimní bota- nezahřeje

Bot jsem si koupila do práce do chladu ale vubec žádná odezva ,nohy stále mrznou !!!!

• , zakoupeno v INZEP

• Vypadají dobře
    • Je v nich zima

Na to, že jsou nabízeny jako zimní boty, nejsou vůbec teplé - zároveň jsem kupoval Glasgow, které zimní nejsou a přitom jsou mnohem teplejší :-(

• , zakoupeno v SOPP

• velmi lehká a teplá zimní obuv

tuto obuv jsem si koupila již potřetí, jsem s ní absolutně spokojena, obuv používám na procházky se psem do přírody

• Lehká
    • Pohodlná
    • Příliš měkká
    • Promrzá

Hledal jsem zimní obuv do sněhu.
    Dle mého názoru je ale do těchto podmínek téměř nepoužitelná. I přes doplnění o izolační vložku mi v botách bývá zima.

• co to tam píšete za bláboly ,je lehka to jo,ale měká až moc všechno je cítit každy kamínek a kdyžse vám spotí noha jako že jo tak je v nich pěkna zima už ve 4 stupních nad nulou co potom v mínusu .Kožíšek je slaboučky a je mokry ze vnitř a nejde vyndat.
    • schit

nebrat