SCHOLL Fitness massage NEW - dámská

viz nahoře

• malé číslo

jsem spokojená se vším

• , zakoupeno v muj-scholl.cz

• Kdysi jem stejnou obuv používala a velmi mi vyhovovala. Pak náhle tento produkt zmizel z trhu. Jsem velmi ráda, že jsem tento produk objevila na vašem webu.
    • Nic.

Obuv je pohodlná, velikost přesná. Vřele doporučuji. Už jsem předala kontakt kolegyním.
    Pracuji ve zdravotnictví a jsem 8 -10 hod. na nohou. Trápily mě bolest hlavy a zad. Nyní jsem bez problémů.

Určení
dámská
Barva
modrá

Pohodlné pantofle Scholl New Massage se řadí mezi zdravotní a pracovní obuv. Tyto zdravotní boty lze využít jako domácí obuv nebo také jako pracovní obuv, kterou rády nosí například zdravotní sestry nebo kadeřnice. Obuv lze použít také v plaveckých bazénech, tělocvičnách apod. Pantofle New Massage jsou přiléhavé na mokrém povrchu a zároveň zabraňují klouzání chodidla.

Díky speciálně vyvinuté žebrované masážní stélce Fitness s antibakteriální úpravou působí jako prevence proti plísním na nohou. Stélka Fitness totiž zabraňuje usazování škodlivých mikroorganismů a zaručuje chodidlu maximální hygienu.

• Materiál: PVC

• malé číslo

jsem spokojená se vším

• Nic.

• , zakoupeno v muj-scholl.cz

• na doma ideální, vyšší podrážka mi vyhovuje, krásně masíruje chodidla, dobře sedí

ideální domácí obuv, zdravá, kvalitní, pohodlná, vydrží