S20505 TUNDRA GTX

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v ObchodNisa

Koupila jsem si už druhý pár protože to jsou kvalitní boty a dobře se v nich chodí i dlouhé túry

• boty znám, už jsem jedny měla
    • kvalita
    • vydržely 11 let !!!!

Boty mohu doporučit, zkušenosti s nimi mám jen dobré.

• Boty vypadaji kvalitne, dulezite naiprgennovat voskem, jeste netestovano
    • zatim nic, nevyzkouseno

Boty vypadaji kvalitne, dulezite naiprgennovat voskem, jeste netestovano

Produkt nemá žádné parametry.

• boty znám, už jsem jedny měla
    • kvalita
    • vydržely 11 let !!!!

Boty mohu doporučit, zkušenosti s nimi mám jen dobré.

• Boty vypadaji kvalitne, dulezite naiprgennovat voskem, jeste netestovano
    • zatim nic, nevyzkouseno

Boty vypadaji kvalitne, dulezite naiprgennovat voskem, jeste netestovano

• Pohodlné

cena, pohodlí

• skvěle padne, pohodlná, kvalitní provedení
    • opatek může někoho tlačit na achilovku

kvalitní pohodlná bota do náročného terénu, bohužel k vyzkoušení pouze ve Slavičíně a Uherském Brodu, jinak na objednávku :(

• -absolutně nepromokavé
    • -podrážka je tuhá do náročného terénu, chůze po horách není problém
    • -perfektně padnou
    • -guma na špičce je super proti okopání
    • -mám je přes dva roky jako pracovní a drží- výškové práce celoročně
    • -delší jazyk, který se někdy plete :-)

doporučuji náročným zákazníkům