Protiskluzové holinky „B“ pánské černé GHPP

Protiskluzové
Barva
černá

• , zakoupeno v Propom

• Nekloužou,v zimě teplé,lehké.
    • Před rokem jsem si v kamenném obchodě koupil relativně lacinné holínky,do kterých mi za krátký čas začalo téct,a pak se nakonec začaly rozpadat.
    • Zatím nic.

Holínky mi připadaly masívní,které snad dlouho vydrží.
    Zatím je mám ale krátce-no uvidím.

• opk

holínky
Protiskluzové
Barva
černá

Holinka gumová, protiskluzová pánská. Klasická pánská pracovní obuv určená pro práci v potravinářském průmyslu. Zaručuje maximální přilnavost k mokrým a hladkým povrchům. Materiál: přírodní kaučuk

Vlastnosti produktu: odolnost proti vodě vyrobeno z přírodního kaučuku odolnost proti uklouznutí odpružení v patě

• , zakoupeno v Propom

• Nekloužou,v zimě teplé,lehké.
    • Zatím nic.

Holínky mi připadaly masívní,které snad dlouho vydrží.
    Zatím je mám ale krátce-no uvidím.

• opk
    • ok