Ardon Derrick S3 G3160

celoroční
Stupeň ochrany
S3

• , zakoupeno v ARDON SAFETY

Pracovní obuv ale jako civilní vycházková.

• Více jak osum hodin na nohou a nohy nebolí

• dobrá cena
    • design
    • celkové zpracování
    • špatně sedí na patě, mají tendenci se vyzouvat

Minulé boty ve stejném stylu jsem měl od nejmenované německé značky za téměř dvojnásobnou cenu (byly ale vodotěsné) a když jsem zahlédl podobný model od českého výrobce tak jsem ho chtěl zkusit. Když boty přišly tak jsem byl mile překvapený zpracováním a designem. Vypadají lépe než na fotkách. Bohužel radost vypršela po obutí. Nevím zda je to problém můj či bot, ale na patě mají tendenci se vyzouvat. Uprostřed paty jsou prošité a jakoby zalomené a to si myslím, že je ten problém Manželka radila vrátit já se rozhodl dát šanci, tak uvidíme jak obstojí v ostrém provozu.

Určení
Období
celoroční
Stupeň ochrany
S3

Stylová bezpečnostní polobotka DERRICK S3 z kolekce ARDON Style na první pohled vůbec nevypadá jako pracovní obuv. Nenechte se však mýlit, protože splňuje kategorii S3 a nabízí dostatečnou ochranu nohy v různých podmínkách.

O bezpečnost se stará kompozitová špice s flexibilní kevlarovou stélkou, což by do takto vypadající boty nikdo neřekl. Na vrchní část je použita kombinace kůže a textilie. Podešev je vyrobena z pevné gumy a opatřena technologií s protiskluznými vlastnostmi.

A protože tato pracovní obuv opravdu dobře vypadá a budete si ji chtít vzít ven, je svrchní část ošetřena voděodolnou úpravou.

Pracovní polobotka nemá žádné kovové součásti, takže se skvěle hodí na pracoviště s detektory.

Univerzální hnědá barva se dá kombinovat s nejrůznějším oblečením a boty mohou nosit muži i ženy. Už nemusíte nosit stále stejnou pracovní obuv, ale můžete začít s objevováním stylových řešení.   stylová bezpečnostní polobotka s kompozitovou špicí a flexibilní kevlarovou stélkou bez kovových součástí hydrofóbní úprava svršku

• materiál: kůže, textilie
  • podešev: guma
  • norma: EN 20345
  • velikosti: 39-48
  • barva:  šedo-hnědo-bílá

• , zakoupeno v ARDON SAFETY

Pracovní obuv ale jako civilní vycházková.

• Více jak osum hodin na nohou a nohy nebolí

• design
    • celkové zpracování
    • špatně sedí na patě, mají tendenci se vyzouvat

• , zakoupeno v ARDON SAFETY

• velmi precizně propracovaná pracovní obuv
    • Jsou docela těžké

Bohužel jsme museli vrátit, z důvodu že byli velmi těžké a proto nevhodné pro účel, který jsme potřebovali

boty vypadají "civilně"

• , zakoupeno v ARDON SAFETY

Boty jsou sice pracovní, ale mají velmi hezký design a od normálních běžných bot jsou k nerozeznání.

• , zakoupeno v DobrýTextil.cz

• Měká pohodlná botička jednoznačně doporučuji
    • bota je poměrně subtilně zhotovena životnost odhaduji maximálně rok každo deního užívání v lehkém strojirenstvý

i přes ne zrovna bytelnou konstrukci přesvědčí extrémně nízkou váhou a pohodlím nesrovnatelné s běžně poskytovaným vybavením od zeměstnavatelů

• , zakoupeno v DobrýTextil.cz

• pěkné