Pracovní sandále PANDA SNG TOPOLINO S1

letní
Antistatické (ESD)
Stupeň ochrany
S1

• , zakoupeno v VOCHOC TRADE s.r.o.

jsem spokojen

letní
Antistatické (ESD)
Stupeň ochrany
S1

Bezpečnostní sandále pro profesionální využití, podešev odolná proti pohonným hmotám, antistatická. S1 - bezpečnostní obuv, uzavrená oblast paty, antistatické vlastnosti, absorbce energie v oblasti paty. Velikosti: 35-50

Prosím zkontrolujte propojení tohoto produktu na Heuréce a stránkách Propomu .Vyskakují polobotky a já hledám sandále.
    Děkuji

• Do bot se clovek rychle dostane. To je tak asi jedine plus.
    • Boty jsou tezke a mam pocit, ze nosim na nohou okovy.

Zamestnavatel vsem pracovnikum v nasi firme koupil a rozdal tyhle pracovni boty. Nekterym mym kolegum boty nevyhovovaly od prvniho dne, a jini jsou stale velmi spokojeni.

U me to je tak, ze prvni 4 mesice byly tyhle boty celkem OK. Po teto dobe me zacaly koncem pracovniho tydne bolet nohy. Anebo to byly stehenni a lytkove svaly. Doslo to tak daleko, ze posledni pracovni den jsem uz chodit nemohla, a tak jsem se jen belhala ve vyrobni hale mezi jednotlivymi pracovisti.
    Nohy jsem necitila od stehen po chodidla vubec.
    Nakonec jsem si koupila za sve vlastni finance jine boty, jinou znacku a a vyssi ochrannou tridu (S2).
    Ted muzu znovu chodit v pohode a bez bolesti. V praci nestojim na jednom miste, v 1 pracovnim dni ujdu podle potreby 8-15 km (mereno krokomerem).
    Az nas zamestnavatel daruje tyto boty po 2 letech znovu, tak je ani obouvat nebudu. Nohy mam totiz jenom jedny.

• Vyztužená ocelová špička
    • Jsou vzdušné, takže se nepotí noha
    • Po třech letech stále drží
    • Mohli by být lehčí
    • Mají slabou podpěru klenby

Po asi pul roce nošení mě začla bolet noha, než jsem přišel na to že je to z těhle bot. Po zakoupení ortopedických vložek problém zmizel. Takže rozhodně doporučuji dokoupit.
    Teď je mám asi třetí rok a stále drží, nic se neodlepuje, netrhá a podrážka má stále vzorek. Nosím je téměř denně i v terénu.
    O proti klasickým botám jsou trochu těžší ale vynahrazují to odolností.
    Celkově jsem s nimi spokojen a můžu je doporučit. :)

• , zakoupeno v VOCHOC TRADE s.r.o.

jsem spokojen