Polobotka HECKEL MacWild

černá
Stupeň ochrany
S1

• , zakoupeno v ObchodNisa

• výborně sedí, velikost odpovídá, vypadají spíš jako trekové boty, než pracovní - což je dobře

tyto boty jsme vybírali poprvně a určitě jsme udělali dobře, velmi hezky vypadají a jsou už na bázi funkčních trekových bot - noha v nich "dýchá"

• skvělý design

super kvalita
    jsem 100% spokojen
    rozhodně doporučuji

• , zakoupeno v OBALY NISA

• Opravdu velmi kvalitní ! ! !

Doporučuji ! ! !

Druh obuvi
polobotky
Barva
černá
Stupeň ochrany
S1

Obuv HECKEL MACWILD polobotka s nekovovou stélkou - pryžová podešev odolná vůči olejům, kyselinám, chemikáliím a zásaditým látkám - žáruvzdorná podešev (+300 °C) - podrážka s hlubokým a hustým profilem (norma SRC) pro všechny terény - 100% bez obsahu kovu - pružnost (nekovová stélka) Vel:36-48

• Nejlepší pracovní boty, které jsem měl

Boty denně používám. Léto, Zima. Jak na běžné nošení tak na práci. Super sedí. Používám je už asi pátým rokem a i přesto žě se už totálně rozpadají, nosím je. Rozpadnutí ovšem není chyba boty, ale práce v potravinářství kde dostaly hrozně zabrat chemií pro sanitaci podlah. Vydržely v té chemii šmajdat rok. jiné pracovní boty tam vydržely max měsíc.

• skvělý design

super kvalita
    jsem 100% spokojen
    rozhodně doporučuji

• , zakoupeno v OBALY NISA

• Opravdu velmi kvalitní ! ! !

Doporučuji ! ! !