PANDA - ERGON ALFA 01 SRC

Období
celoroční
Protiskluzové

• , zakoupeno v Pracovní obuv & oděvy

• Tyto pracovní boty jsou u manžela a syna oblíbené.
    • Obměňujeme je po dochození pravidelně.
    • Jsou celokožené, lehké, bez kovu.
    • Jsou vyšší, takže chrání kotníky.
    • Dobře se v nich chodí.

Doporučuji všem. Já mám také Pandy, jedny nízké, lehké. Druhé zimní, vyšší s kožíškem, mají pořádnou profilovanou podrážku. Jsem s nimi naprosto spokojená.

• , zakoupeno v FROS ZPS s.r.o.

• kožené boty
    • tlačí mě při chůzi v oblasti nártu kde začíná šněrování
  • , zakoupeno v Pracovní obuv & oděvy

Používám omezenou dobu, tak nemohu poskytnout celkové hodnocení.

Určení
unisex
Antistatické (ESD)
Barva
černá
Období
celoroční
Protiskluzové

Bezpečnostní kotníková obuv pro profesionální využití, podešev odolná proti pohonným hmotám, antistatická. O1 - pracovní obuv, uzavrená oblast paty, antistatické vlastnosti, absorbce energie v oblasti paty. Velikosti: 36-48

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant49 Kč97 % • 122 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant78 Kč97 % • 589 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Pracovní obuv & oděvy

• Tyto pracovní boty jsou u manžela a syna oblíbené.
    • Obměňujeme je po dochození pravidelně.
    • Jsou celokožené, lehké, bez kovu.
    • Jsou vyšší, takže chrání kotníky.
    • Dobře se v nich chodí.

• , zakoupeno v FROS ZPS s.r.o.

• kožené boty
    • tlačí mě při chůzi v oblasti nártu kde začíná šněrování
  • , zakoupeno v Pracovní obuv & oděvy

Používám omezenou dobu, tak nemohu poskytnout celkové hodnocení.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant49 Kč97 % • 122 recenzíDalší informace
    Skladem • Více variant78 Kč97 % • 589 recenzíDalší informace