Obuv ISLAND JAVA polobotka RS0509-VV

Doporučená nabídka FROS ZPS s.r.o.

Skladem • Více variant95 Kč98 % • 1 377 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Průmyslovy Dům

• Výborné na stavbu i na chození

• vyborne se nosi
  • , zakoupeno v TRUCKMALL.CZ

Za tu cenu kvalitní obuv.

Určení
Období
celoroční
Zapínání
tkaničky

Polobotka, kombinovaná, trekkingová, materiál: svršek ze semišové kůže a prodyšnou tkaninou , podšívka z textilního materiálu, pryžová podešev kombinovaná s EVA materiálem. Skladem velikost 43 - 1 pár. Pozor poslední pár za takto výhodnou cenu!

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant78 Kč97 % • 589 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč93 % • 1 701 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta90 Kč98 % • 493 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Průmyslovy Dům

• Výborné na stavbu i na chození

• vyborne se nosi
  • , zakoupeno v TRUCKMALL.CZ

Za tu cenu kvalitní obuv.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant78 Kč97 % • 589 recenzíDalší informace
    Skladem • Více variant59 Kč93 % • 1 701 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 varianta90 Kč98 % • 493 recenzíDalší informace

• Vynikající bota pro výlety v nenáročném terénu,po horských cestách i zpevněných profilech města.Dnes jsem zakoupil nový pár,ale ten původní je stále v provozu již třetím rokem,jen jsem odrbal kraj o ostré kameny Jizerek. Naprosto vyhovující,lehká,nesmekavá bota-s dobrou výdrží a při rozumném používání výborný poměr ceny a kvality.Nelze však používat do těžkého,bažinatého,mokrého prostředí.Pro lehčí trasy-špice a velké plus je nízká hmotnost.
    • Nic-Nic-Nic!!!!!

Kupodivu výrobek bez záporných vlastností,dle mé turistické zkušenosti- doporučuji pro lehkou turistiku i pro město.

• , zakoupeno v CANIS SAFETY a.s.

Dobrá bota na vycházky do lesa.

• pohodlné

• kupoval jsem je pravidelné byly kvalítní a poměrně levné
    • končím čím déle se vyrábí tím jde kvalita dolů
  • , zakoupeno v Pracovní obuv & oděvy

• Odolná, protismykový profil podrážky, který se nezanáší, pohodlná.
    • Nevím

Roky jsem nosil obuv Island Elba, kterou mi doporučil kamarád. Neuvěřitelná odolnost a pohodlí mě překvapily. Po letech nošení(jaro, podzim i zima) jsem sháněl stejnou značku a zakoupil jsem zřejmě její nástupkyni. Věřím že bude stejně dobře sloužit. Obuv Island Elbu ještě mám a při použití v likvidačních podmínkách ji předpovídám ještě dva další roky do konce životnosti. Jsem už důchodce, ale za svůj život jsem narazil jen na málo bot s tak vynikajícím poměrem ceny a výkonu.

• Boty nosím rok v kuse- léto ,zima a vše drží.
    • Za ty peníze super. Objednávám znova.
    • nic.

viz výše :)