Obuv ISLAND IZU polobotka RS0510-VV

celoroční
Barva
šedá

• , zakoupeno v Ambra katalog

Mám po úraze mírně deformovaný nárt a boty, které mě netlačí, sháním velmi obtížně. Stejné boty jsem si koupil již před třemi lety v obchodě. Díky šněrování až do špičky jsou pro mě pohodlné. Také s kvalitou jsem byl spokojen.

• , zakoupeno v RUCEDOZADU.cz

Období
celoroční
Barva
šedá

Polobotka, kombinovaná, trekkingová, materiál: svršek ze semišové kůže a prodyšnou tkaninou , podšívka z textilního materiálu, pryžová podešev kombinovaná s EVA materiálem. Velikost: 37 - 46

• , zakoupeno v Ambra katalog

• , zakoupeno v RUCEDOZADU.cz