Kotníková obuv PANDA ALFA O1

• dlouhodobá spolehlivost
    • celoroční použitelnost
    • přijatelná cena
  • , zakoupeno v ObchodNisa

• Tento druh Pandy mají naši dospělí synové a jsou spokojeni.
    • Obuv je lehká a dobře se v ní chodí.
    • Chrání kotník v náročném terénu.
    • Tyto jsem pořídila manželovi, měl jiné s ocelovou tužinkou a ty jsou o dost těžší.
    • Já mám nízké Pandy a kotníkové zimní, oba druhy se osvědčily.

Doporučuji všem, kdo potřebují kvalitní pracovní obuv. Značka Panda tyto požadavky splňuje. Různé druhy obuvi, bez ocelové tužinky jsou lehké a pohodlné.

• dobrá pracovní

lepší průměr z nabízených trhem

Značka
Období
celoroční
Stupeň ochrany
O1

PANDA Kotníková obuv PANDA ALFA O1 43 Bezpečnostní kotníková obuv s antistatickou a protiskluzovou PU/PU podrážkou rezistentní pohonným hmotám Bezpečnostní kotníková obuv s antistatickou a protiskluzovou PU/PU podrážkou rezistentní pohonným hmotám, absorpcí energie v patě a svrškem z prodyšné kůže. ZDE naleznete tabulku velikostí.

• dlouhodobá spolehlivost
    • celoroční použitelnost
    • přijatelná cena
  • , zakoupeno v ObchodNisa

• Tento druh Pandy mají naši dospělí synové a jsou spokojeni.
    • Obuv je lehká a dobře se v ní chodí.
    • Chrání kotník v náročném terénu.
    • Já mám nízké Pandy a kotníkové zimní, oba druhy se osvědčily.

• dobrá pracovní

lepší průměr z nabízených trhem

• , zakoupeno v KaPO pracovní oděvy

• Obuv tohoto typu mi vydržela celou rekonstrukci RD, je pohodlná, až neuvěřitelně. Dokonce jsem ji použil i jako turistickou a super.... Proto jsem si koupil další pár stejného typu. Jen se mi teď ty nové zdají menší, než jsou ty staré rozšlapané :)
  • , zakoupeno v KaPO pracovní oděvy

velká spokojenost