Holínky neoprénové PINNACLES LAKE & FOREST

celoroční
Barva
zelená

• , zakoupeno v CANIS SAFETY a.s.

Luxusní holínky - vřele doporučuji!

• Kvalitní holinky , jsou pohodlné, dobře se nosí
  • , zakoupeno v CANIS SAFETY a.s.

Neopranová část holínky je velice úzká, takže škrtí lýtko a při použití delším než 20 minut nepříjemně bolí nohy. Připadné vsunutí nohavic kalhot do holínek je naprosto neproveditelné. Produkt z tohoto pohledu hodnotím jako velice nepovedený a v podstatě nepoužitelný. Jistě by nebyla na škodu možnost variabilního nastavení vrchního obvodu holínky, kterou dnes spousta výrobců u svých produktů používá.

Určení
unisex
Druh obuvi
holínky
Období
celoroční
Barva
zelená

Holínka, neoprenová. Materiál: kombinovaný svršek z neoprenu a syntetické pryže, neoprenová podšívka, pryžová podešev. Barva: zelená. Velikost 38 - 1 ks. Pozor skladem poslední kus za takto výhodnou cenu!

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v CANIS SAFETY a.s.

Luxusní holínky - vřele doporučuji!

• Kvalitní holinky , jsou pohodlné, dobře se nosí

• , zakoupeno v CANIS SAFETY a.s.

• dobrý materiál pro nazouvání a nošení
    • příliš úzký vršek holínky, který škrtí do lýtka (zřejmě jen pro hubené nohy:)

přes lýtka dost úzké

• asi nic
    • v létě se v nich neuvěřitelně potí nohy
    • v zimě je v nich kosa jak nosa
    • první mi praskly asi po půl roce v ohybu u palce
    • dostal jsem nové a asi po 3 měsících do prave začlo zatejkat
    • pujdou zas do reklamace a těším se že po 3. dostanu prach z5, takže asi +-za 3 měsíce...

největší šit co jsem kdy nazul

• , zakoupeno v ObchodNisa

• úzké lýtko i nárt, nevyhovuje pro zákazníka s vysokým nártem a silnějším lýtkem, ale to je jen můj problém. Jinak doporučuji s touto výhradou.

Při celodenním používání (lesník v přírodě) může být silnější obepínání nártu i lýtka problémem. Větší velikost by zase nevyhovovala při chůzi. Ale praxe ukáže.

• Pohodlné i při dlouhodobém nošení.
    • Krátká životnost.

S holínkami bych byl velmi rád spokojený, ale fakt, že mi vydržely lehce přes sezonu je zarážející. Ano, nejedná se o takovou finanční zátěž, pokud člověk gumáky potřebuje a zároveň se v nich chce cítit pohodlně. Ale víceméně dvanáct měsíců je málo.
    Na jedné botě mi praskla podrážka na bočnici v oblasti spoje mezi podrážkou a svrškem. Druhá bota k tomu spěje.

Tak jsem na vážkách, asi bych si je pořídil znovu, třeba mám jen špatný kus (pár) a nebo také ne. Rozhodně to ale byly fajnové holínky, když plnily svůj účel.

• , zakoupeno v ObchodNisa

• Teple, pohodlne, drzi uz vic jak rok.

Spokojenost.