Dámské nízké gumáky YOUNG 2 0460 B zelené

Popis: Dámské nízké holinky demar YOUNG 2 jsou ideální pro deštivé letní počasí. Barva holinek je zelená. Mají hrubší protiskluzovou podrážku zajišťující bezpečnost chůze...
Doporučená nabídka Propom

• Vynikajicí

• Hezky design.
    • Velmi pohodlné.
    • Měkké.
    • Objednala jsem si 39(kterou normálně nosím)a měla jsem ještě 1cm prostor.Doporučuji si objednat o fous menší velikost než mate nohu.
  • , zakoupeno v wolf-demar.cz

• Holínky vypadají dobře, ale jsou ve skutečnosti trochu větší, než je udávaný rozměr.

Bohužel nevyhovovala velikost, zboží jsem ve lhůtě 14 dnů vracel podle instrukcí, ale po 2 měsících nevidím vratku peněz na účtu - prověřuji u obchodu, jak to s tím vypadá.

Určení
celoroční
Výška obuvi
střední

Popis:

Dámské nízké holinky demar YOUNG 2 jsou ideální pro deštivé letní počasí. Barva holinek je zelená. Mají hrubší protiskluzovou podrážku zajišťující bezpečnost chůze. Holinky jsou velice pohodlné a lehké. Materiál je vysoce kvalitní a odolné PVC podšité příjemnou textilií. Boty mají certifikát - označení CE.

Vyrobeno v EU.

Velikost 38 - váha 1276 g

Velikost 38 - výška 240 mm

• Velikosti: 36-41
  • Materiál: PVC
  • Záruka: 24 měsíců

Tabulka velikostí:

EUR 36 37 38 39 41 42 mm 240 250 255 260 265 275

Délkou vnitřní stélky se rozumí rozměr vložky uvnitř obuvi. Pro pohodlné užívání se doporučuje přidat 5 - 7 mm k naměřené délce chodidla a poté zvolit správnou velikost obuvi.

Uvedená cena za 1 pár.

• Vynikajicí

• Hezky design.
    • Velmi pohodlné.
    • Měkké.
  • , zakoupeno v wolf-demar.cz

• kvalitní
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Jsou super,trochu větší.
  • , zakoupeno v Coolboty.cz

+ moc hezké ale vracím a měním za menší (mám 39 a jsou mi velké)

- zatím nic

• , zakoupeno v Propom