Canis CXS GOTEX MOUNT COOK

TOP 23 v kategorii Pracovní obuv

Canis CXS GOTEX MOUNT COOK

Obuv polobotka GO-TEX , trekingová, kvalitní nubuková kůže kombinovaná s voděodolnou membránou GO-TEX. Splňuje normu EN ISO 20347. Vel. 37-48...
1 511 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Doporučená nabídka CANIS SAFETY a.s.

Skladem • 1 varianta95 Kč98 % • 1 372xDalší informace

celoroční
Barva
šedá

• , zakoupeno v CANIS SAFETY a.s.

Velice pohodlné a dobře zpracované. Pata má nadstandardně pohodlné polstrování.

• , zakoupeno v CANIS SAFETY a.s.

• Pohodlné, odolné a dobré na zimu.

Boty jsem si koupil už po druhé. Jsem velmi spokojený.

• , zakoupeno v DobrýTextil.cz

Období
celoroční
Barva
šedá

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v CANIS SAFETY a.s.

Velice pohodlné a dobře zpracované. Pata má nadstandardně pohodlné polstrování.

• , zakoupeno v CANIS SAFETY a.s.

• Pohodlné, odolné a dobré na zimu.

Boty jsem si koupil už po druhé. Jsem velmi spokojený.

• , zakoupeno v DobrýTextil.cz

• Boty co padnou jako ulitý

Doporučuji. Jsem spokojen.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v PATRO.cz

Levá bota je o něco menší.

PATRO.cz (prodejce)

Dobrý den, děkujeme za nákup a hodnocení produktu. Velmi nás těší, že jste byl s nákupem i produktem z https://www.patro.cz/ spokojen. Lukáš Zasadil, Patro.cz

• , zakoupeno v OUTDOOR-SHOP.cz

• Obuv mám ověřenou již z předchozích let. Objednala jsem ji znovu na základě vynikajících vlastností i možnosti použití, Je výborná na dlouhé i krátké treky, nahradí často i pohorky, dobrá je i struktura podrážky. Obuv vydržela nepromokavá a po delší době teprve bylo třeba ošetření.Sloužila několik let a ještě ji mohu užívat pracovně na chalupě.

OUTDOOR-SHOP.cz (prodejce)

kvalitná podrážka.

• , zakoupeno v CANIS SAFETY a.s.

Boty jsou pohodlné, skvělé do terénu.

• , zakoupeno v CANIS SAFETY a.s.

• Kožená bota s mambránou za dobré peníze
    • Podrážka stylu Vibram víc otvorů než vzorku. Brzo se sešlape.

Škoda ukončení předchozího modelu Elbrus. V tomto případě došlo k zmasivnění vzhledu a doplnění gumového lemování u kotníku se žlutým nápisem. Ani jedno není zádným přínosem, spíš na opak.

• dobře sedí
    • dostupné v obchodě max velikosti
  • , zakoupeno v NEJODEVY.CZ

zzzz